Vitajte na stránke spoločnosti nakupujbezpecne law services, s.r.o. - sro-firma.sk

"Je pre mňa dôležité, aby som klientom poskytol čo najkvalitnejšie služby. Zachovávanie diskrétnosti je pre mňa a mojich kolegov najdôležitejšia vec.

S klientmi komunikujem predovšetkým prostredníctvom e-mailu, telefonicky, ale je možné si dohodnúť i osobné stretnutie v našej kancelárii Ul. Na letisko 2088/15, Poprad - Veľká).

Za roky práce a praxe som založil a vykonal zmeny zápisov vo viac ako v dvetisíc spoločnostiach."

Mgr. et. Bc. Martin BENDÍK

 

Je možné, že máte nejaký podnikateľský nápad, no bojíte sa rizika, aby ste si založili živnosť a podnikali na živnosť? Máte živnosť a chcete eliminovať riziko nezaplatenia faktúr a následnej straty osobného majetku? Aj z týchto dôvodov je "eséročka" najlepšou alternatívou pre štart Vášho podnikania. 

martin bendik nakupujbezpecne
 
 
 

sa povinne týka každého zamestnávateľa, pričom za nesplnenie tejto povinnosti hrozia zamestnávateľom pokuty. 

Nový zákona o službách zamestnanosti vložil jeden bod, ktorý zvýši administratívnu záťaž pre zamestnávateľov. Táto povinnosť zaviedla od 1. januára 2019 povinnosť nahlásiť voľné pracovné miesto zamestnávateľom a to prostredníctvom príslušného Úradu práce sociálnych vecí a rodiny a to telefonicky, e-mailom alebo osobnou návštevou pracovníka (agenta) tohto úradu. Výhodou je, že ak je zamestnávateľ registrovaný na portáli pracovných miest www.istp.sk ak zverejní inzerát prostredníctvom tohto portálu, tak si svojú zákonnú povinnosť splní a nemusí nahlasovať toto pracovné miesto na úrade práce. 

Podľa informácií Ústredia práce sociálnych vecí a rodiny nie je vylúčené, že do budúcna bude možné nahlasovanie voľných pracovných miest aj cez iné, známe pracovné portály. 

Virtuálne sídlo

s cenou už od 14 € nesačne v Poprade vrátane scanu každej došlej zásielky. Informácie tu

Založenie firmy

za 250 € obvykle do 15 dní od doručenia všetkých dokladov

Spracovanie účtovníctva

pre platiteľov ako aj neplatiteľov DPH za dohodnuté zmluvné ceny vrátane spracovania miezd a personálnej agendy ako i poradenstva. 

"Nielen účtujeme ale i radíme klientom."

Blog a aktuality

Splatenie základného imania

Od roku 2016 nie je nutné dokladovať splatenie základného imania na účet v banke. 

Čítať ďalej...

Nahlasovanie voľných pracovných miest od 1. januára 2019

sa povinne týka každého zamestnávateľa, pričom za nesplnenie tejto povinnosti hrozia zamestnávateľom pokuty. 

Čítať ďalej...
Template by JoomlaShine