Klienti, ktorí sú právnické osoby majú zo zákona povinnosť viesť podvojné účtovníctvo. Naším klientom ponúkame kompletné vedenie účtovnej agendy v sústave podvojného účtovníctva.

 

Naším klientom môže byť firma ktorá nie je platiteľom DPH resp. ktorá je platiteľom DPH. Ceny stanovujeme individuálne po dohode s klientom na základe predpokladaného rozsahu prác a požadovaných výstupoch a pri dohodnutej frekvencii s cieľom vzájomnej spokojnosti. 

 

Podstatným kritériom pre spolupráci z našej strany je dochvíľnosť klientov k doručocaniu dokladov k spracovaniu, pričom štandardne za uplynulé obdobie vyžadujeme doklady mať predložené do 12. dňa nasledujúceho po skončení sledovaného obdobia. V prípade nedodržiavania tejto podmienky nevieme garantovať spracovanie podkladov v zákonnej lehote. V prípade ak zároveň klient neplní svoje povinnosti voči nám v oblasti platobnej disciplíny ku koncu roka končíme spoluprácu s týmto klientom, aby sme naše služby mohli poskytovať zodpovedným klietom. 

 

V rámci služieb dokážeme klientom aj na dennej báze spracovávať doklady a taktiež viesť príslušné evidencie, knihy či saldokontá a následne ich reportovať vedeniu spoločností avšak v týchto prípadoch sa cena stanovuje z doplatkom za každodenné / týždenné reporty. 

 

V prípade potreby sme spojeni s klientom pomocou databázy a online vykonávame my účtovanie a klient napr. skladové pohyby alebo vystavovanie faktúr. 

 

Pre kalkuláciu ceny spracovania účtovnej agendy môžete využiť žiadosť o spracovanie cenovej ponuky. 

Virtuálne sídlo

s cenou už od 14 € nesačne v Poprade vrátane scanu každej došlej zásielky. Informácie tu

Založenie firmy

za 250 € obvykle do 15 dní od doručenia všetkých dokladov

Spracovanie účtovníctva

pre platiteľov ako aj neplatiteľov DPH za dohodnuté zmluvné ceny vrátane spracovania miezd a personálnej agendy ako i poradenstva. 

"Nielen účtujeme ale i radíme klientom."

Blog a aktuality

Zápis konečného užívateľa výhod

Do 31. decembra 2019 musia povinné osoby nechať zapísať konečných užívateľov výhod do obchodného registra. Touto povinnosťou sa to len tak neskončí...

Čítať ďalej...

Splatenie základného imania

Od roku 2016 nie je nutné dokladovať splatenie základného imania na účet v banke. 

Čítať ďalej...

Nahlasovanie voľných pracovných miest od 1. januára 2019

sa povinne týka každého zamestnávateľa, pričom za nesplnenie tejto povinnosti hrozia zamestnávateľom pokuty. 

Čítať ďalej...
JSN Medis 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework